PL

Konstrukcja węża

KONSTRUKCJA WĘŻAZasadniczo każdy wąż składa się z następujących trzech elementów, z których każdy spełnia ważną funkcję:

1. WARSTWA WEWNĘTRZNA

Środek węża jest wewnętrznym elementem i służy jako element kontaktowy przenoszonego medium. Wybór odpowiedniej mieszanki kauczuku gwarantuje najlepszy transport chemikaliów, oleju, materiału ściernego i wielu innych mediów.

2. WZMOCNIENIA

Wzmocnienie umożliwia niezbędną stabilność przekroju węża w celu wytrzymania nacisków statycznych i dynamicznych. Ta warstwa o wysokiej wytrzymałości może być wykonana z różnych tkanin, nylonu, drutu stalowego lub kombinacji tych materiałów. Jeśli wąż ma być bardzo elastyczny lub odporny na wysoki poziom ssania, w zbrojeniu osadzona jest dodatkowa spirala z drutu stalowego.

3. WARSTWA ZEWNĘTRZNA

Warstwa zewnętrzna chroni wąż przed wpływami zewnętrznymi, takimi jak pogoda, temperatura i uszkodzenia mechaniczne, które mogą wystąpić podczas użytkowania. Konieczne jest wybranie mieszanki kauczukowej, która najlepiej odpowiada warunkom użytkowania.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.