PL

O firmie

MenuSzybki kontakt

AGROFLEX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Spółka Komandytowa

Grzegorzowice Małe 9,

32-095 Iwanowice

Tel. 12 307-08-03

Fax. 12 444-73-36

e-mail: biuro@agroflex.com.pl.

strona: www.agroflex.com.pl

 

AGROFLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓŁKA KOMANDYTOWA - jest firmą zajmującą się kompleksowym dostarczaniem najlepszych rozwiązań w dziedzinie węży oraz złączy przemysłowych dla każdego rodzaju przemysłu. Obsugujemy klientów detalicznych jak i największe w Polsce hurtownie z naszej branży. Od lat współpracujemy z największymi na świecie producentami i to właśnie dzięki Nim jesteśmy w stanie oferować najwyższej jakości wyroby, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami w najkorzystniejszych cenach. Długoletnia owocna współpraca z naszymi Dostawcami wpływa cały czas na rozwój naszej firmy, dzięki decyzją które wspólnie podejmyjemy sukcesywnie rozwijamy się i stale powiększamy nasze doświadczenie co przedstawia chociażby ilość naszych stałych zadowolonych klientów.

 

2010r - Powstanie firmy Michał Kaczkowski AGROFLEX

2010r - 2011r - Budowa relacji z największymi dostawcami węży niskociśnieniowych, wysokociśnieniowych oraz armatury na świecie. Tworzenie odpowiedniego magazynu na potrzeby przyszłej sprzedaży oraz opracowanie bazy potencjonalnych klientów.

Koniec 2010r - Uruchomienie sprzedaży na terenie Polski, Czech, Słowacji, oraz Niemiec.

Początek 2011r - Początek współpracy ze znaną firmą produkującą węże przemysłowe: SEMPERFLEX OPTIMIT S.R.O, dzięki naszemu potencjałowi w branży węży przemysłowych Producent udziela nam jednych z lepszych warunków współpracy w Europie. Firma AGROFLEX staje sie jednym z kilku największych dystrybutorów tego asortymentu o którym świadczą duże wzrosty w zakupach jak i sprzedaży

2011r - 2012r - Sukcesywna budowa bazy danych stałych klientów oraz stałe zwiększanie sprzedaży.

Początek 2013r  - Początek współpracy ze znaną Niemiecką firmą produkującą złącza przemysłowe: MCC - MILENIUM COUPLING. Wprowadzenie do sprzedaży złączy przemysłowych typu: camlock, Tank Wagen, Din, Macon, Sms, i wielu innych.

2013r-2014- Budowa przemyślanej strategi dystrybucji złączy przemysłowych oraz uruchomienie sprzedaży na rynku Polskim.

Koniec 2014r - Uruchomienie własnej produkcji przewodów hydraulicznych, przemysłowych oraz ich dystrybucja na terenie naszego kraju.

2015r - Stopniowe zwiększanie dystrybucji przewodów hydraulicznych oraz półproduktów do ich samodzielnej produkcji.

Koniec 2015r - Utworzenie spółki AGROFLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, SPÓKA KOMANDYTOWA

Początek 2016r - Rozpoczęcie działalności przez nowo utworzoną spółkę.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.