PL

Strategia firmy

MenuSzybki kontakt

AGROFLEX Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Spółka Komandytowa

Grzegorzowice Małe 9,

32-095 Iwanowice

Tel. 12 307-08-03

Fax. 12 444-73-36

e-mail: biuro@agroflex.com.pl.

strona: www.agroflex.com.pl

 

Strategia jest zbiorem zasad na których opiera się działalność firmy. Etyczne postępowanie w kontaktach osobistych i biznesowych jest silnie osadzone w kulturze firmy i na nim bazuje  niniejsza strategia działania.

 

Podstawowe zasady działania firmy:

 

  • Działamy zgodnie z prawem

Działamy zgodnie z wymogami prawnymi obowiązującymi w kraju oraz na terenie naszych odbiorców exportowych.

 

  • Pracujemy dla klienta

Nasi klienci to fundament naszej działalności. Działamy w oparciu o partnerskie relacje, odpowiadając na potrzeby klienta w zakresie oferowanego asortymentu i logistyki. Staramy się być godnym zaufania dostawcą, zapewniając najwyższą jakość usług. Zapewniamy zachowanie poufności w zakresie ochrony danych naszych partnerów, informacji handlowych, prowadzonych transakcji oraz zapewniamy otwartość i przejrzystość w komunikacji. Oferujemy klientom i użytkownikom wsparcie techniczne. Miarą naszych starań jest liczba stałych zadowolonych klientów.

 

  • Rozwój i innowacyjność

Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku oraz nadążyć za rozwojem technicznym urządzeń nieustannie poszerzamy nasza ofertę asortymentową, wprowadzając nowe rozwiązania technologiczneinnowacje produkcyjne i sposób zarządzania. W ramach rozwoju doskonalimy nie tylko nasz asortyment, ale także procesy produkcyjne, obsługę logistyczną, wiedzę pracowników i szeroko pojęte narzędzia pracy.

 

  • Stawiamy na jakość

Zachowania najwyższej jakości wymagamy od siebie i naszych dostawców. Jakość naszych wyrobów zależy od jakości surowców oraz usług. Prowadzimy kwalifikację dostawców oraz w trakcie bieżącej współpracy dostarczania dokumentów potwierdzających jakość techniczną wyrobów. Wszystkie oferowane przeznas produkty wyprodukowane są w oparciu o procedury ISO. Wyroby badane są w trakcie procesów produkcji oraz po zakończeniu. O jakości naszych produkcji świadczy znikoma ilość reklamacji.

 

  • Konkurencja

Konkurujemy na rynku w sposób uczciwy, zachowując dobre obyczaje, działając zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi konkurencji na rynku. Działamy w każdej sytuacji w sposób etyczny. Nie proponujemy, nie wręczamy gratyfikacji pieniężnych lub innych korzyści majątkowych w celu pozyskania klienta. Nasz sposób na konkurencję to “Jakość naszych usług i nasza oferta“, wybór dostawcy pozostawiamy klientowi.

 

  • Nasi pracownicy

Jesteśmy świadomi że sukces naszej firmy tworzą zmotywowani i kreatywni pracownicy stanowiący zespół. Dlatego zapewniamy naszym pracownikom, równe możliwości, równe szanse awansu i rozwoju osobistego. Zachęcamy do podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia zawodowe, programy edukacyjne. Jesteśmy otwarci na nowe idee i pomysły pracowników dając szanse ich realizacji. Jesteśmy otwarci na wszystkie formy dialogu z pracownikami służące rozwojowi i umacnianiu pozycji naszej firmy. Nie stwarzamy barier w dostępie do stanowisk ze względu na płeć, wiek, różne poglądy kulturalne, wyznania. Tworzymy warunki do pracy dla osób niepełnosprawnych oraz pomagamy ich rodzinom w szczególnych przypadkach losowych.